ART / Lithographs / Silkscreen 12931069
nr 1293 1069
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Håkan Nyberg (1938-2013), Sweden. "Damen i rött". Signed, numbered 5/20, dated -06. Silkscreen, unframed, sheet: 59x42 cm,
SILKSCREEN, "Damen i rött". Signerad, numrerad 5/20, daterad -06. Serigrafi, oramat löst blad, bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, Swedish artist born 1938, dead 2013.
300
SEK 700
Monday November 25 2019
at 19:12:32
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Robot)
600 kr
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg
Read more about Specialauktion Håkan Nyberg
Håkan Nyberg
nr 1293 1069
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Estimate: | 300 |
Sold: | SEK 700 |
Monday November 25 2019 |
Nov 25
Specialauktion Håkan Nyberg